Látky metráže

Jste kreativní a rádi tvoříte? Máte radost z vlastnoručně ušitých výrobků, které zútulní každý prostor Vašich domácností, bytů, chalup, nebo také hotelu, pensionu, restaurace nebo jídelny? Baví Vás sledovat radost Vašich blízkých, kteří s oblibou nosí oblečení s různými zajímavými vzory, které jim zhotovíte z kvalitních a příjemných materiálů jako jsou bavlna, mikrovlákno, krep, flanel, satén a další? Chcete překvapit své děti originální hračkou ušitou z plyše nebo z látek jedinečných motivů? Nebo jste profesionál a potřebujete skutečně kvalitní umělou kožešinu na dotvoření dokonalého a osobitého interiéru nebo oděvního doplňku? V tom případě vítejte na našem e-shopu.
Věříme, že Vás našim širokým sortimentem nabízených druhů látek inspirujeme a budeme rádi, pokud si v nabídce firmy Bytový textil Škodák najdete tu Vaši látku.

Využijte také možnost vyrobit z Vámi vybrané látky např. ubrus, povlak na polštář nebo třeba závěs přesně podle rozměrů, které potřebujete.

Zavolejte nám a my spočítáme cenu takového výrobku, rádi jej pro Vás vyrobíme a zašleme k Vám domů, nebo si jej vyzvednete na kterékoli z našich 35 prodejen Bytový textil Škodák…

Barva
Šířka
Rozpětí ceny
Zobrazit: