Dekoračních polštářů není nikdy dost

Polštáře povlečené do povlaků různých barev a dekorací jsou výrazným dekoračním prvkem a praktickým pomocníkem do vašich interiérů, ale i exteriérů. Jednoduchý, vhodně zvolený polštář vyrobený z jednobarevné látky nebo látky s jemným dezénem může dodat hřejivost do chladného minimalistického interiéru, případně zjemní hranaté linie nábytku. Někdy zas stačí vybrat pouze hezký povlak na polštář z neobvyklého materiálu v půvabné kombinaci pastelových barev a místnost dostane výjimečný nádech útulného domova. V letním období mohou dekorační polštáře nebo povlaky na polštáře proměnit Vaši letní terasu či balkon na oázu odpočinku a komfortu. Knížka, sklenka vína, klid, ticho a pohodu v záplavě měkkých polštářů, co víc si můžete přát?

Dekorační polštáře jsou jednoduché designové drobnosti, které rafinovaně dotvářejí celkovou atmosféru prostoru a zároveň mají důležitou funkční roli, poskytnout potřebné pohodlí. Polštářovou parádu si můžete dopřát jako dekoraci v ložnici, obývacím pokoji nebo při posezení v oddechovém koutku vaší zahrady. Povlaky na polštáře jsou jednoduše příležitostí na experimenty s kombinacemi různých stylů, dezén, barev a velikostí. Kombinování látek a barev na polštářích, které jsou doplňkem pohovek a postelí, může být snadný úkol. Vhodně zvolené povlaky na polštáře by měly ladit s charakterem domu a stylem výzdoby, čímž si vytvoříte celistvou kompozici dokonalého vizuálu a pohodlí. Dekorační polštáře jsou originální kousek bytového doplňku a mohou se aranžovat na pohovkách, židlích nebo jako podlahové a okenní polštáře.

V naší nabídce najdete mnoho různých typů povlaků na polštáře jako Bavlněné a to Jednobarevné s lemem nebo bez lemu, Bavlněné s potiskem, Luxusní povlaky s 3D fototiskem, povlaky Dekorační, povlaky styl INDIE-kanafas a mnoho povlaků s Dětskými motivy, Valentýnské, Vánoční, Velikonoční nebo Luxusní povlaky Mikro beránek.

Dekorační, příležitostně používané polštáře se vzhledem k dnešním nárokům na komfort obvykle dělají z jemnějších materiálů a různých výplní. Výplně do polštářů rozdělujeme na měkké výplně, výplně z pěnové hmoty (molitany) nebo směsové výplně. Polštáře s těmito výplněmi vypadají vždy elegantně a udrží si pohodlnost a formu dlouhou dobu. Častokrát je dobrá volba kompromis a zkombinování peří nebo směsi dutých vláken a vatelínu. Vzniknou polštáře, do kterých se dá pohodlněji zabořit.

Stačí si vybrat z naší nabídky různých typů polštářů jako:

Nemůžeme opomínat jednoduchou péči a udržování polštářů v čistotě a to občasným čištěním měkkým kartáčem, popřípadě v teplém počasí provětráním na mírném vánku, čímž výplně perfektně osvěžíte. Na trhu existuje i řada speciálních prostředků na odstraňování nečistot, ve kterých můžete polštáře vyprat.