Pohodlné a funkční sedáky jako doplňky interiéru

Sezení je pro člověka přirozená činnost, při které si může odpočinout, uvolnit unavené tělo nebo provádět jiné aktivity spojené např. se stolováním, odpočinkem, studiem anebo prací v kanceláři. Jak si udělat pohodlí a usadit také občasné hosty do měkkého, když jidelní židle nejsou často polstrované?

Řešením jsou kvalitní sedáky a podsedáky z našeho e-shopu Škodák, které jsou klíčem ke skutečnému komfortu a maximálnímu pohodlí při společném setkávání se u stolu. Pro výrobu potahů našich sedáků používáme kvalitní látky vyrobené ze 100% bavlny a to jak jednobarevné nebo s potiskem, ale také látek Loneta nebo Mestral složených z kombinace bavlny a PES. Sedáky u nás najdete v mnoha variantách, mnoha barvách, dezénech a vzorech. Nejoblíbenější jsou sedáky s motivy květin, srdíček, kára, ale také jsou velmi oblíbené dětské vzory a motivy.

Oblý sedák 39×37 cm LONETA vzor LO-386 Růžovo-šedé hexagony – VášBytovýTextil.cz

Oblý sedák 39×37 cm KANAFAS vzor KA-006 Červeno-bílý – Škodák- VášBytovýTextil.cz

Oblý sedák 39×37 cm LONETA vzor LO-403 Růžičky na světle růžovém – VášBytovýTextil.cz

Oblý sedák 39×37 cm LONETA vzor LO-340 Bílé puntíky na olivově zeleném – VášBytovýTextil.cz

Jako výplň používáme kvalitní molitan výšky 3cm dodávaný od českého výrobce.

Podsedáky se dají k židlím přivázat vázacími šňůrkami, které jsou vždy ve stejném dekoru jako je samotný sedák.

Naše sedáky nejsou jenom funkčním doplňkem kuchyně, jídelny, chaty, chalupy, restaurace, baru nebo kanceláře, ale v naší nabídce také najdete ve stejném dekoru také kolekce stejných doplňků jako jsou například ubrusy, běhouny, prostírky nebo třeba závěsy., kterými doladíte svůj interiér podle svých představ.

Pokud si nejste jisti – kontaktujte nás a my Vám poradíme.