Ušijeme NA MÍRU… skoro vše!!!

Krom toho, že máme skladem opravdu velké množství bytového textilu a 36 vlastních prodejen, tak naše firma BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. provozuje také 3 šicí dílny, kde jsme připraveni pro naše zákazníky NA MÍRU vyrobit záclony, dekorační závěsy jednobarevné, dekorační závěsy se vzorem, závěsy Rongo, zatemňovací závěsy Blackout, ubrusy, běhouny, prostírání na stůl nebo třeba povlaky na polštáře přesně podle Vašich představ. Není tedy nic jednoduššího, než se rozhlédnout po Vašem bytě, domě, chalupě nebo třeba restaurace či penzionu, zasnít se a nechat si u nás vyrobit všechny bytové doplňky v jednom dekoru látky.

Vdechnete tak interiéru úplně jiný a nový styl a budete se cítit jednoduše spokojeněji. V nabídce jako jsou povlaky na polštáře, ubrusy nebo běhouny naleznete opravdu velkou spoustu rozměrů už přímo v nabídce. V nabídce záclon nebo dekoračních závěsů nebo třeba závěsů zatemňovacích můžete využít našeho konfigurátoru, který Vás intuitivně navede k zadání všech potřebných údajů proto, aby Vám ihned spočítal cenu výrobku NA MÍRU a zjednodušil celý proces objednání.

Pokud si přece jenom nejste jisti a nebo prostě chcete ušít něco nějak jinak, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. Udělejte si tedy radost a nechejte se inspirovat nabídkou kvalitních látek v metráži jako jsou Bavlna, Polyester, Rongo, Mikrovlákno, Krep, Flanel, Damašek, Satén nebo zatemňovací látky Blackout.

A ještě jedna důležitá drobnost – pro zákazníky, kteří chtějí objednat větší množství našich výrobků a nebo jsou zákazníci, kteří se k nám pravidelně vrací, máme nabídku bonusů a slev. Jednoduše nás kontaktujte a zkusíme pro Vás připravit NA MÍRU také cenu Vaší zakázky…