ŠKODÁK | O nás

Vítejte v e-shopu VášBytovýTextil.cz – oficiálním e-shopu firmy BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s., Napajedla. Jsme česká rodinná společnost s více než 20-ti letou tradicí se zaměřením na výrobu a prodej bytového textilu. Této činnosti se věnujeme již od roku 1992, kdy jsme jako první soukromá firma v České republice koupili stroj na výrobu záclon. Záclony se na začátku fungování naší firmy staly základem našeho sortimentu, ke kterému se postupně přiřadil kompletní sortiment bytového textilu. Zaměřili jsme se na to, abychom našim zákazníkům nabídli co možná nejširší sortiment bytového textilu v odpovídající kvalitě za dostupnou cenu. Že jsme zvolili správnou obchodní strategii, svědčí skutečnost, že se v současné době řadíme k největším výrobcům a obchodníkům s bytovým textilem v České republice.

Firma BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. vyrábí všechny typy povlečení, prostěradel, polštářů nebo například přikrývek. Kompletní sortiment našich výrobků doplněný o široký sortiment ručníků, dek, závěsů, ubrusů, potahových látek a metráže, koupelnových předložek nebo např. matrací, můžete koupit v síti našich 36 vlastních prodejen, které jsou rozmístěny téměř ve všech krajích České republiky.

S našimi výrobky se můžete také setkat v hotelích, pensionech ale také např. v nemocnicích. Proto, abychom našim zákazníkům byli co možná nejblíže, jsme zprovoznili nový internetový obchod www.VasBytovyTextil.cz, který je oficiálním e-shopem naší firmy.

 

 

• centrální sklad a sídlo firmy •
BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
Kvítkovická 1528, 763 61 Napajedla

Telefon a fax: 577 921 258, Mobil: 725 021 213
email: skodaks@seznam.cz

• e-shop •
BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.

Masarykova 116, 698 01 Veselí nad Moravou

Telefon: 777 TEX TIL (777 839 845)
e-mail: info@vasbytovytextil.cz